" />

Aktualności

Robot lutowniczy Reeco laureatem 25. jubileuszowej gali konkursu
„Dobry Wzór 2018”.

Podczas gali 25. edycji konkursu DOBRY WZÓR 2018, w kategorii “praca” nagrodę otrzymał robot lutowniczy Reeco produkcji firmy RENEX z Włocławka.
To ogromne wyróżnienie dla firmy RENEX. Obok zaawansowanych możliwości technicznych samego urządzenia istotne dla producenta jest to, że projekt zyskał akceptację jury Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w sferze, gdzie technologia i wzornictwo odgrywa ogromną rolę.
RENEX projektując swoje urządzenia wprowadza bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale również ogromną rolę przykłada do funkcjonalności i estetyki swoich produktów. Tym bardziej cieszy nas uznanie naszej pracy.

W imieniu firmy Renex, lidera w dostarczaniu maszyn i urządzeń technologicznych dla rynku elektronicznego, nagrodę odebrali Zbigniew Łysoniewski i Paweł Snopkowski.

Konkurs zorganizowany, po to, żeby pokazać, czemu służy projektowanie, czemu służy design i wzornictwo przemysłowe – mówiła Bożena Gargas, prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Wicepremier Piotr Gliński dodał, że współcześnie nie ma sukcesu gospodarczego bez współpracy projektantów, kreatorów, a więc ludzi kultury z producentami.

Nagrody Dobry Wzór są również znakiem, jakim producent może oznaczyć produkt.W Instytucie Wzornictwa Przemysłowego można oglądać wystawę pokonkursową, która potrwa do 9 grudnia. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Zobacz galerię zdjęć

Renex na targach Automaticon

20 marca 2018 r. na warszawskiej Woli w EXPO XXI odbyły się targi Automaticon, na których firma Renex pokazała nowoczesną linię transportową LCM-X firmy Yamaha oraz roboty z linii Scara i Scara Orbit.

Więcej…Yamaha zprezentowała Motobota

Yamaha zaprezentowała Motobota który samodzielnie bierze udział w wyścigach motocyklowych. Robot miał okazję sprawdzić swoje możliwości w wyścigu z mistrzem świata – Valentino Rossi. Czas robota był nieznacznie gorszy od mistrza, jest to spowodowane tym, że robot nie podejmuje ryzyka, człowiek potrafi zaś dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokonać czegoś, co na pozór, mogłoby wydawać się niewykonalne.

Więcej…
Al. Kazimierza Wielkiego 6e, 87-800 Włocławek
Tel. +48 601 592 55554 231 10 05, Fax: +48 54 411 25 56 

Al. Kazimierza Wielkiego 6e
87-800 Włocławek
Tel. +48 601 592 55554 231 10 05
Fax: +48 54 411 25 56 

Renex Robotics » Aktualności

You have Successfully Subscribed!

Share This